Home » Sprzedaż

Stół okrągły rozkładany, ok. 1930 rok. Kod 103.

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego okrągłego stołu, który wyróżnia się nie tylko solidną konstrukcją, ale także eleganckim designem. Stołowy majstersztyk został wykonany z litego drewna debowego, pokrytego fornirem. Dominujący dębowy fornir harmonizuje z jesionową powierzchnią zewnętrzną nóg, nadając stołowi wyjątkowego charakteru i przyciągając uwagę swoją subtelnością.

To klasyczny model stołu w stylu art deco, odzwierciedlający polskie wzornictwo z lat powojennych. Jego uniwersalność sprawia, że doskonale wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. W dodatku, stołowy majstersztyk jest rozkładany w sposób intuicyjny, umożliwiając z łatwością dostosowanie ilości miejsc do potrzeb – przy złożonym stanie pomieści 4 osoby, a rozłożony stanie się centrum spotkań dla 6-8 gości.

Stan tego unikatowego stołu jest bardzo dobry, co potwierdza nie tylko jego estetyczny wygląd, ale również funkcjonalność. To doskonała propozycja dla miłośników klasycznych wzorców z subtelnym, nowoczesnym akcentem. Odkryj wyjątkową harmonię designu i solidności w naszym okrągłym stole debowym.

Cena 800,- zł.

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.