Home » Galeria » Kursy i szkolenia zawodowe » Opinie

inteligencja+kurs=sukces

Artykuł naszej kursantki o realizacji marzeń http://slaskietrendy.pl/meble-ubrane-w-bizuterie/

16.11.-10.12.2015-grupowy

"Profesjonalne szkolenie w profesjonalnej pracowni prowadzone przez profesjonalistów".

16.11.-10.12-grupowy

"Bardzo miła atmosfera, od każdego można otrzymać fachową pomoc."

wrzesień-kurs weekendowy

"Dzięki odbyciu kursu zapoznałam się z technikami oraz metodami renowacji mebli. Podczas kursu ogromną rolę odegrały osoby prowadzące mające w sobie pasję. Szczególne podziękowania kieruję Pani Ani i Panu Franciszkowi. Zawiódł mnie fakt bym mogła zaczerpnąć wiedzy od Pana Uklei z powodu jego nielicznej obecności."

Agata

wrzesień-kurs weekendowy

"Na kursie panuje miła atmosfera, bardzo dużo można się dowiedzieć. Nauczyłem się wielu rzeczy, które na pewo przydadzą mi się w przyszłości."

Kamil

wrzesień-kurs weekendowy

"Bardzo kompetentni prowadzący, ludzie z pasją. Chętnie dzielą się wiedzą. Za mało jedynie spotkań z właścicielem."

wrzesień-kurs weekendowy

"Kurs był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Dzięki zdobytej wiedzy mogę oddawać się praktycznemu hobby, które w przyszłości może również przynieść mi korzyści finansowe. Pozytywnym zaskoczeniem był nacisk na umiejętności praktyczne i samodzielne wykonywanie wszystkich czynności od pierwszego momentu zajęć. Bardzo dziękuję prowadzącym-Pani Ani i panu Franciszkowi za ich cierpliwość, pasję i szeroką wiedzę."

Magdalena

25.09.2015-indywidualny z UP

Najefektywniejsza nauka odbywa się w samym "oku cyklonu".
Podczas 200-godzinnego kursu w pracowni "Akant" można nie tylko nasycić się wiedzą teoretyczną i praktyczną dotyczącą zawodu sensu stricte, ale i poznać realia funkcjonowania na rynku oraz trudności z jakimi przychodzi się zmierzyć w codziennej pracy. Znakomity kurs, kompetentni, nietuzinkowi prowadzący,atmosfera powagi i niesamowitości.

Słowem-polecam!
Serdeczne pozdrowienia dla całej załogi "Akantu".
Marcelina Nowak

30.06.2015-indywidualny z Urzędu Pracy

"Jestem niezmiernie zadowolona z kursu. Spełnił moje wszelkie oczekiwania. Profesjonalizm w pełnym zakresie. Gorąco polecam." Magda

14.08.2014-kurs grupowy

"Szkolenie bardzo przydatne. Zakres czynności na szkoleniu szeroki. Po kursie można samodzielnie rozpocząć renowację mebli (na początku swoich). Polecam" Hania

14.08.2014-kurs grupowy

"Ludzie, z którymi współpracowałam i warunki pracowni spotęgowały we mnie chęć wykonywania zawodu renowatora. Jestem zadowolona w 100%." Kasia

14.08.2014-kurs grupowy

Kurs przydatny dla osób mających pierwszy kontakt z zawodem renowatora mebli. Jego zaletą jest miejsce odbywania się-działająca pracownia. Bardzo miła atmosfera.

18.06.14-kurs indywidualny

"Adam Kania ukończywszy szkolenie w ośrodku Akant
Najkrócej, ale całkowicie szczerze:
Nauka u mistrzów, którzy uczą fachowo i w bardzo miłej atmosferze. Uczą realistycznie.To nie teoria, tylko zagadnienia wyjęte żywcem z branży. "

06.06.2014-indywidualny

"Jestem bardzo zadowolony choć 80 godz. to stanowczo za mało. Zajęcia praktyczne i teoretyczne zasługują na moje podziękowania dla prowadzących. Z załogą miło mi się współpracowało"
Grzegorz z Myśliborza

06.06.2014-kurs indywidualny

"Prowadzący posiadają wysokie umiejętności dydaktyczne. Na każde pytanie dostałem wyczerpującą odpowiedź. Polecam"

Łukasz z Krakowa

22.05.2014-kurs grupowy

"Warsztaty spełniły w 200% moje oczekiwania. Jestem zaskoczona ilością wiedzy i umiejętnościami jakie nabyłam w ciągu 20 h. Zajęcia prowadzone przez bardzo miłą Panią Anię, która jasno i klarownie opowiadała o warsztacie i technikach oraz udzielała wyczerpujących odpowiedzi na nasze pytania. Zajęcia były po prostu magiczne!!! Bardzo polecam Akant każdemu pasjonatowi sztuki renowacji mebli. Justyna"

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.